Vítejte!

16.07.2021 ordinace do 12 hodin.

Letní prázdniny v DPA Pardubice jsou od 19.07.2021 a ordinujeme pak 16.08.2021. Poslední recepty vyřizujeme  do 15.07.2021. Pokud jste si včas nezařídili recepty na prázdniny žádejte je u dětských lékařů dětí. 

Po dobu letních prázdnin bude naši ambulanci pouze v akutních případech, tedy v akutním ohrožení života  zastupovat Psychiatrické oddělení  či psychiatrická ambulance Krajské nemocnice Pardubice. 

Rodiče,   pokud víte, že se k objednané  kontrole s dítětem  nedostavíte, dejte nám co nejdříve vědět, uvolníte tak místo čekajícím pacientům a jinak po Vás budeme žádat úhradu neuskutečněného vyšetření dle sazebníku ZP. Je možné se omlouvat bez udání důvodu na ordinace@dpap.cz


Trvalé sdělení: žádám rodiče pacientů, aby nenechávali vyřizování receptů a jiné žádosti na pátky v pracovním  týdnu.  V pátky  pracujeme pouze pro objednané. Může se tak stát, že pokud přijdete neohlášeně, nebudete obslouženi.

Recepty platí 14 dní včetně rp. na Ritalin, prosím hlídejte si datum, kdy Vám recept propadne, množí se nyní žádosti o duplicitní vypsání rp., protože nebyl všas vyzvednut. Tento zbytečný úkon zdržuje provoz ambulance.

Od září 2020 prosím přicházejte s dětmi v rouškách dle nařízení ministerstva zdravotnictví,  jen v nejnutnějším doprovodu dětí ( ne s rozšířenou rodinou) při vyšetření u sestry a v ordinaci udržujte prosím distanci 2 metrů. 
Děti nachlazené, s teplotou, rýmou, vyrážkou  a hlavně s kašlem aktuálně  neošetřujeme.

Děkujeme.