Vítejte!

29.04.2021 MUDr. Čápová ordinuje do 13 hodin, 

30.04.2021 neordinuje vůbec. 


Máme k dispozici unikátní kód pro registraci  na očkování  covid-19

 Informace pro pacienty:

·         Po obdržení unikátního kódu pro pacienty DPA Pardubice  s poruchou autistického spektra a se závažnou mentální retardací, kteří nezvládnou dodržovat doporučené hygienické postupy covid -19 a jejichž duševní porucha  se pojí s nižším rizikem těžkého průběhu covid-19. Pomocí unikátního kódu se můžete přihlásit k očkování proti covid-19 na stránce https://crs.mzcr.cz. Tam naleznete též informace k procesu registrace a rezervace.

·         V přihlašovacím formuláři zaškrtnete políčko „osoba s chronickým onemocněním – druhá skupina“ a vyberete si preferované očkovací místo.

·         Kód má omezenou platnost, a to do 15. května 2021.

·         Jste-li osobou mladší 18 let (zákonným zástupcem osoby mladší 18 let) a váš ošetřující lékař vyhodnotil riziko těžkého průběhu covid-19 natolik vysoké, že je doporučeno očkování i v tomto nízkém věku, zarezervujte si prosím termín na očkování očkovací látkou Comirnaty od společnosti Pfizer/BioNTech. Jde o jedinou vakcínu, kterou je v současné době možné očkovat osoby ve věku 16 – 18 let věku.

·         Na očkovací místo si prosím přineste průkaz totožnosti a lékařskou zprávu potvrzující Vás zdravotní stav. Nemusí být nově vystavena Vaším lékařem, postačí ta z poslední návštěvy.

·         Kód je určen pouze Vám, nepředávejte ho ani nesdělujte jakékoli jiné osobě.

 


Rodiče,   pokud víte, že se k objednané  kontrole s dítětem  nedostavíte, dejte nám co nejdříve vědět, uvolníte tak místo čekajícím pacientům a jinak po Vás budeme žádat úhradu neuskutečněného vyšetření dle sazebníku ZP. Je možné se omlouvat bez udání důvodu na ordinace@dpap.cz

Trvalé sdělení: žádám rodiče pacientů, aby nenechávali vyřizování receptů a jiné žádosti na pátky v pracovním  týdnu.  V pátky  pracujeme pouze pro objednané. Může se tak stát, že pokud přijdete neohlášeně, nebudete obslouženi.

Recepty platí 14 dní včetně rp. na Ritalin, prosím hlídejte si datum, kdy Vám recept propadne, množí se nyní žádosti o duplicitní vypsání rp., protože nebyl všas vyzvednut. Tento zbytečný úkon zdržuje provoz ambulance.

Od září 2020 prosím přicházejte s dětmi v rouškách dle nařízení ministerstva zdravotnictví,  jen v nejnutnějším doprovodu dětí ( ne s rozšířenou rodinou) při vyšetření u sestry a v ordinaci udržujte prosím distanci 2 metrů. 
Děti nachlazené, s teplotou, rýmou, vyrážkou  a hlavně s kašlem aktuálně  neošetřujeme.

Děkujeme.